„CALE, LEVOSOJE 2017.“ – PREGLED PROTEKLE NEDELJE

0
1529

Izdvajaju se ekipe za samu završnicu

Levosoje, Bujanovac, 21.agust 2017. (BuPress) – Nedelja za nama najavila je, nedelja pred nama otkriće mnogo toga oko konačnog plasmana ekipa na 11.memorijalnom turniru „Cale Levosoje 2017“. Danas dajemo pregled ekipa učesnica po grupama i postignute rezultate. Uočljivo je da, što nije neobično u futsalu , svako svakog može da pobedi, ali i da ima ekipa koje u kontinuitetu postižu dobre rezultate. Uostalom, uskoro će biti poznata imena učesnica završnog dela turnira…

                   GRUPA A                                                          GRUPA B

  1. Aš Manča (Bujanovac)                                         1. Daka prevoz (Vranje)
  2. Toma mlin (Levosoje)                                          2. Žbevac
  3. Grga Zajko (Bujanovac)                                       3. Muhovac
  4. Kosmos (Oslare)                                                   4. Limi (Nesalce)
  5. Igrajmo za Slobodana (Lopardince)                    5. Biljača
  6. Levosoje                                                                6. Spektri (Bujanovac)        

 

                 GRUPA C                                                       GRUPA D

  1. Limarija Nisić (Bujanovac)                                 1. Cale (Levosoje)
  2. Takos King (Oslare)                                            2. Bimba (Rakovac)
  3. Šetači (Levosoje)                                                3. Rota (Bujanovac)
  4. CPL (Levosoje)                                                    4. Zaječarci (Levosoje)
  5. Rudar (Kos.Kamenica)                                        5.Klenike
  6. Bujanovac                                                            6. Zufo (Bujanovac)                                                                                                   7. Boban (Lopardince)  

 

Ponedeljak (14.8)

Rota (Bujanovac) – Bimba   4:5                          
AŠ Manča – Toma mlin        8:4
Biljača – Spektri                    6:4
CPL – Tako King (Oslare)    11:2

Utorak (15.8.)

Bujanovac – CPL              6:4
Boban – Klenike              3:2
Rudar – Takos King         4:0
Rota – Zufo                     1:3

Sreda (16.8.)

Toma mlin – Igramo za Slobodana  2:1
Daka prevoz – Biljača    3:3
Kosmos – Levosoje        4:2
Cale – Klenike                5:0

Četvrtak (17.8.)

Limarija Nisić – Šetači    5:2
Grga Zajko – Igramo za Slobodana  2:0
Muhovac – Spektri    3:1
Daka prevoz – Žbevac — odloženo

Petak (18.8.)

Limarija Nisić – Takos King        6:3
Rota – Klenike                            3:0
Limi – Žbevac                             9:1
Zufo – Bimba –  odloženo

Subota (19.8.)

Zufo – Zaječarci                        10:0
Bujanovac – Rudar                     5:2
Grga Zajko – Toma mlin            5:1
Biljača – Ljimi                             6:5

Nedelja (20.8.)

Rota – Zaječarci                         8:3
Igramo za Slobodana – AŠ Manča    6:0
Grga Zajko – Levosoje               6:1
Daka prevoz – Limi                    4:2

 

Foto: Detalj sa turnura 2015. Ž.M.

 

 

 

LEAVE A REPLY